English|Farsi
02188349360-1

درباره ی رهجویان گیتی آفرین

		
		شرکت رهجویان گیتی آفرین RGA به عنوان یک شرکت توانمند و پویا با برخورداری از تجربیات چندین ساله دانش و تخصص مدیران و کارکنان خود در حوزه تهیه و واردات ماشینهای اداری و ملزومات بانکی در جهت انتقال فناوری های نوین بانکی و تجهیزات بانکداری الکترونیکی سالهای متمادی است که به ایفای نقشی موثر با خط¬مشی اصلی مشتری مداری و گسترش بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات پرداخته است. این شرکت با رشد فزاینده و استفاده از تجهیزات مدرن اداری و گسترش روز افزون بانکداری الکترونیکی ( دستگاههای خودپرداز ، پرینترهای صدور آنی کارت، پرینترهای پسبوک و کارتهای هوشمند....) با هدف پیشگامی در حوزه یاد شده، با برنامه ریزی هدفمند و تلاش کارشناسان مجرب توانسته در این بخش با شایستگی تمام انجام وظیفه نموده و سبب ارائه محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب جهت استفاده مشتریان شده است و علاوه بر بکارگیری محصولات وارداتی در زمینه رشد و تولید داخلی نیز، فعالیت چشمگیر داشته است.
که در راستای فعالیت های خود همواره به اصول ذیل پایبند میباشد :
•	حفظ منافع مشتریان و  توانمندسازی آنها
•	احترام به حقوق رقبا
•	اعتقاد به اصل کیفیت
•	بهبود مستمر در شرکت
•	تاکید بر خلاقیت، نوآوری، دانش و تجربه
•	پرهیز از ورود به فعالیت های تکراری 
شرکت رهجویان¬گیتی¬آفرین با بهره¬گیری از توانایی¬های فنی و تخصصی خودعلاوه بر ارائه ملزومات بانکی طی چند دهه اخیر، با توجه به رشد روزافزون و پیشرفت تجارت الکترونیکی و توسعه پرداخت و پردازش الکترونیکی در سطح کشور فعالیت خود را بر اساس تعامل و همکاری با موسسات و سازمانهای فعال در زمینه کارتهای پرداخت در عرصه داخلی و خارجی بنا گذاشته است. و با بکارگیری فناوری-های به روز از جمله تکنولوژ¬های مختلف اعم از Magnet Memory، Smart و RFID و یا به صورت Hybrid در زمینه اجرای پروژهای مختلف بانکی و ملی همکاری موثر داشته و دارد.
و همچنین علاوه بر تامین و تهیه ملزومات اعم از کارتها و پرینتر و قطعات آنها در زمینه شخصی سازی کارتهای مختلف نیز فعال میباشد.